image

Büyükadada Masal Gibi Bir Tatil
Marmara’ nın ve İstanbul’ un incisi Prens Adalarının en büyüğü olan Büyükada’ da sizlere masal gibi bir tatil yaşamanız için tüm güzellikleri bir araya getirdik.
İstanbul’ un karmaşasından uzak, tarihi dokusu ile insanları büyüleyen Büyükada’ da sizleri adaların muhteşem yapısı ve otantik dokusuna uygun olarak tasarladığımız otel köşkümüzde misafir etmekten memnun olacağız.
Otelimizdeki odalarının genişliğinden, otantik havasından, temiz ve yeni envanterinden, güler yüzlü personelinden, kahvaltı hizmetinden ve tüm hizmetlerinden memnun kalacağınız Büyükadadaki eviniz White Island Butik Otel sizleri rahat ettirmek için tüm imkanlarını seferber etmiş bir destinasyondur.
Adalar bölgesinde en kapsamlı otel standartlarına uyan, Büyükada otelleri arasındaki en merkezi konumda bulunan otelimizle hizmetinizdeyiz.
Birçok literatür tarafından eşsiz güzelliği hayranlıkla değerlendirilen Adalar ilçemizin, özellikle de Büyükada nın keyfine doyasıya varmanız için, otelimiz en güzel imkanları sizlere sağlayacaktır.
Sakin bir atmosferin, romantik anların, geniş ve ferah odaların, otantik ortamın, üstün konfor ve rahatlığın tadını çıkarmak için sizleri İstanbul un ve Marmara nın incisi Büyükada daki otelimize, White Island Butik Otel Büyükada’ ya bekliyoruz.
**Tesisde kahvaltı servisi 09:30 – 11:00 arası verilmektedir.

Uzaklık

BUDO BüyükAda İskelesi (0.23 KM)

Features

Rate us and Write a Review

Cleanliness

Service

Ambience

Price

Browse

Your review is recommended to be at least 140 characters long

image

image