image

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki en popüler turistik noktalarından Taksim’de yer alan ve İstiklal Caddesi’ne sadece birkaç adım mesafede misafirlerini ağırlayan Taxim Lounge Hotel, hem iş hem de turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor. Tesis İstanbul’da gezilecek yerlerin pek çoğuna rahatlıkla ulaşılabilecek bir noktada konumlanıyor. Ayrıca misafirler şehirdeki önemli iş, kongre ve fuar merkezlerine de tesisten kolay bir şekilde ulaşabilir. Tesis çevresinde çok sayıda alışveriş, sosyal aktivite ve eğlence mekanı mevcut.
Taxim Lounge Hotel, şıklığı ve modern detayların her noktada görülebildiği, neoklasik mimariden izler taşıyan bir binada hizmet veriyor. Tesis odaları oldukça şık ve modern bir şekilde dekore edilmiş ve misafirleri rahat ettirmek için tasarlanmış. Tesisin genel oturma alanlarında da konfor ön planda.
Tesiste hizmet veren kafe ve restoranlarda seçkin bir hizmet misafirleri bekliyor. Bu alanlar da dekorasyon detayları ile beğeniliyor. Taxim Lounge Cafe Restaurant’ta birbirinden güzel lezzetler servis ediliyor.

Uzaklık

BUDO Eminönü İskelesi (2.029 KM)

Features

Rate us and Write a Review

Cleanliness

Service

Ambience

Price

Browse

Your review is recommended to be at least 140 characters long

image

image