image

Misafirlerin ihtiyaçları düşünülerek modern bir şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan Art City Hotel, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan önemli merkezlerden Sultanahmet’te yer alıyor. Tarihi Yarımada’daki konumu ile İstanbul’a tatil için gelen misafirlerin dikkatini çeken tesis, ulaşım açısından da oldukça elverişli bir noktada yer alıyor.
Sultanahmet Meydanı, Sultan Ahmet Camii, Ayasofya Müzesi, Gülhane Parkı ve Dikilitaş gibi İstanbul’da gezilecek tarihi ve turistik yerlere yürüme mesafesinde hizmet veren Art City Hotel, zengin olanakları ve merkezi konumu ile yalnızca turizm amacıyla seyahat edenlere değil, iş odaklı seyahat edenlere de hitap ediyor.
Misafirler Art City Hotel’in deniz manzaralı terasında ve bahçesinde ya da restoran bölümünde keyifle vakit geçirebilir. Tesiste araç kiralama hizmeti de var. Dileyen misafirler bu servisten yararlanarak şehirde dilediği yere kolayca ulaşım sağlayabilir. Tesiste kuru temizleme ve çamaşırhane olanakları bulunuyor.

Uzaklık

Yenikapı ( İDO ) Deniz Otobüsü Terminali (1.17 KM)

Features

Rate us and Write a Review

Cleanliness

Service

Ambience

Price

Browse

Your review is recommended to be at least 140 characters long

image

image